FIRMA EUROSPRINTER

Eurosprinter – Wydawnictwo i Centrum dystrybucji książek.

Adres siedziby i Biura Obsługi Klienta:

Wydawnictwo Eurosprinter
ul. Prosta 11 lok. 5-8
44-200 Rybnik
Regon: 272124487
NIP: 6421680857
Firma wpisana do rejestru UM w Rybniku pod nr 11888/94

Kim jesteśmy?

Wydawnictwo Eurosprinter to firma która od początku swej działalności związana była z branżą poligraficzną, a później także wydawniczą. Znajomość poligrafii wpłynęła zasadniczo na wymagania i jakość wydawanych przez nas pozycji. Swoją działalność rozpoczynaliśmy jako wydawnictwo by po kilku latach uruchomić pierwszą w Polsce specjalistyczną księgarnię internetową z książkami o tematyce komunikacyjnej. Udało nam się stworzyć sklep który chętnie odwiedzają hobbyści i regionaliści. Sklep nie jest tylko wirtualny... Można nas także odwiedzić w naszej siedzibie (najlepiej wcześniej zadzwonić).

Nasza oferta związana ze sprzedażą:

Oferujemy albumy o kolei, tramwajach, autobusach, trolejbusach, motoryzacyjne. A także atlasy, mapy, albumy regionalne, płyty z filmami. Poza książkami Wydawnictwa Eurosprinter sprzedajemy również najbardziej wartościowe pozycji innych wydawców. W swojej ofercie mamy wiele tytułów znakomitych zagranicznych wydawnictw: Eisenbahnkurier, Geramond, Schweers & Wall, Corona, GVE-Verlag, Schwandl-Verlag, RMG, Gradis i in. Na indywidualne życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zamówić także tytuły których nie ma w naszej ofercie.

Dlaczego warto kupować właśnie u nas?

  • mamy wieloletnie doświadczenie
  • kupując u Wydawcy otrzymujesz książkę, której nikt wcześniej nie przeglądał i nie palcował
  • chętnie doradzimy
  • jesteśmy solidni (zarówno w wymaganiach estetyczno-jakościowych naszych albumów jak i w odpowiednim zapakowaniu paczki i traktowaniu zamówienia naszych klientów)
  • mamy bardzo dobre ceny wydawanych albumów w stosunku do ich rozmiarów i staranności wydania
  • sami jesteśmy pasjonatami...
  • każdy nasz klient otrzymuje wraz z przesyłką bezpłatny, kolorowy katalog
  • nie ukrywajmy, że kupując bezpośrednio u nas, wspierasz Wydawcę i motywujesz do wydania kolejnych albumów w tym także tych bardziej deficytowych i niskonakładowych

Nasza oferta związana w wydawaniem:

Chętnie wydajemy również książki na zlecenie firm i instytucji np. z okazji jubileuszów, targów itd. W przypadku zainteresowania służymy pomocą: w znalezieniu autora, w opracowaniu tekstowym i graficznym oraz w zebraniu materiału ilustracyjnego. Do klienta dostarczamy gotową książkę. Jeśli poszukują państwo wydawcy, prosimy o kontakt, a wyślemy gratisowe egzemplarze naszych dotychczasowych publikacji. Nie warto powierzać byle komu wydania książki, która ma być przez lata reklamą Waszej firmy. Nie sztuką jest w dzisiejszych czasach wydać książkę – sztuką jest wydanie dzieła, które będzie cieszyć oko pod każdym względem.

Nasze osiągnięcia

Do tej pory wydaliśmy ponad 60 albumów i 2 filmy stając się potentatem na rynku książek komunikacyjnych w Polsce. Wiele naszych tytułów to poszukiwane bestsellery które po oficjalnym wyprzedaniu, osiągają wysokie ceny na rynku wtórnym. To my wydaliśmy pierwszy w historii Polski Atlas linii kolejowych który jest kompendium wiedzy o kolei w Polsce i zarazem pozycją obowiązkową na półkach zarządcy infrastruktury, przewoźników, firm projektowych, konsultingowych i każdego hobbysty nie tylko w Polsce. Jesteśmy pomysłodawcami serii wydawniczej Najciekawsze linie kolejowe Polski czy Węzły kolejowe.

Kto nam zaufał?

Kochamy to co robimy - kontakt z klientami, proces produkcyjny związany ze składem graficznym, druk i wreszcie dystrybucję wymyślonego przez nas dzieła.
Nasze książki wydawaliśmy na zlecenie lub we współpracy z tak znamienitymi instytucjami jak: PKP Polskie Linie Kolejowe S. A., PKP Przewozy Regionalne, PKP Cargo S. A., PTKiGK Rybnik S. A., Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, MPK Lublin, PKM Katowice Sp. z o.o., MPK Kraków Sp z o.o., Tramwaje Śląskie S. A.,  i inne. Firmy te mogą zaświadczyć, że nasze publikacje były najwyższej jakości.