W OKRESIE 11.07-15.07.2022 FIRMA NIECZYNNA
Nowość znakomitego wydawcy przewodników-atlasów współczesnych sieci tramwajowych Europy. Na 144 stronach zawarto plany sieci i zdjęcia taboru z dodatkowymi informacjami o poszczególnych miastach: Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Estonii, Łotwy i Litwy. Pozycja w języku niemieckim i angielskim.
Czytaj więcej »
W Niemczech systemy metra znajdziemy poza Berlinem także w Norymberdze, Monachium, Hamburgu, Stuttgarcie, Frankfurcie M. i miastach Zagłębia Ruhry. Za pomocą tego przewodnika i zawartych w nim: opisów, map i zdjęć, łatwiej będzie pojąć skalę rozbudowanych sieci metra w tych miastach. Pozycja w języku niemieckim i angielskim.
Czytaj więcej »
Atlas współczesnej sieci tramwajowej znakomitego wydawcy przewodników Roberta Schwandla. Na 160 stronach zawarto plany sieci i zdjęcia taboru z dodatkowymi informacjami o poszczególnych miastach Holandii, Belgii, Luksemburga (szerokość toru, otwarcie pierwszej linii, długość sieci, informacje o taborze itd.). Pozycja w języku niemieckim i angielskim.
Czytaj więcej »
Hamburg to jedno z największych miast Niemeic z bardzo bogatą infrastrukturą komunikacyjną.Za pomocą tego przewodnika i zawartych w nim: opisów, map i zdjęć, łatwiej będzie pojąć skalę rozbudowanych sieci komunikacyjnych Wiednia. Pozycja w języku niemieckim i angielskim.
Czytaj więcej »
Atlas poświęcony hiszpańskim systemom komunikacyjnym. Na 160 stronach zawarto plany sieci i zdjęcia taboru z dodatkowymi informacjami o poszczególnych miastach Hiszpanii (szerokość toru, otwarcie pierwszej linii, długość sieci, informacje o taborze itd.). Pozycja w języku niemieckim i angielskim.
Czytaj więcej »
Historia metra w stolicy Ukrainy - Kijowie. Bogato ilustrowana budowa i eksploatacja. Autorem jest pasjonat komunikacji - Kost Kozłow. Książka w jęz. ukraińskim, opisy zdjęć także po angielsku.
Czytaj więcej »Znakomita pozycja dla opisująca wszystkie systemy tramwajowe powstały w czasach monarchii austro-węgierskiej a więc na terenie obejmującym Bałkany, Galicję, Austrię, Węgry, Czechy czy Słowację. Autorzy zadali sobie trud rozrysowania mapek, zebrali piękne ilustracje a także ustalili typy taboru jakie jeździły na danych sieciach. Znakomita pozycja dla koneserów!
Czytaj więcej »
Tramwaje przegubowe z fabryki Duwag w Dusseldorfie to prawdziwa legenda sieci tramwajowych najpierw Niemiec, Austrii i Szwajcarii, a potem także wielu innych miast zarówno w Europie jak i poza nią. To wyjątkowe udane konstrukcje pojazdów które kursują po wielu miastach już od ponad 50 lat… W Polsce po 1989 roku sprowadzono do wielu sieci tramwajowych używane tramwaje Düwag (np. Kraków, Grudziądz, Poznań), z powodzeniem zastępując w wielu przypadkach młodsze ale mniej wytrzymały... Czytaj więcej »